Wracamy do rywalizacji

UWAGA, UWAGA!!!

Po długiej przerwie wracamy do rywalizacji! 9 i 16 maja odbędą się w Bielsku-Białej organizowane przez PTS Janosik i BKS Stal zawody POŁUDNIE GRAND PRIX 2021. Rywalizacja odbędzie się w kategoriach wiekowych U8, U10, U12 i U14. Szczegóły w komunikacie, który dostępny jest tutaj.

Zawody odbędą się w rygorze sanitarnym związanym z COIVID-19, bez udziału publiczności. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o dokładne zapoznanie się z obostrzeniami, które opisane są w komunikacie i załaczonych do niego dokumentach.

Kwietniowe zawody odwołane!

Ze względu na wprowadzony stan epidemii i związany z nim zakaz organizacji imprez 5 edycja Ligi Południe , która miała odbyć się 5 kwietnia zostaje odwołana.

Informacje o kolejnych decyzjach związanych z zawodami w ramach Ligi Południe JudoCup będziemy na bieżąco zamieszczali na naszej stronie.

Podsumowujemy 4 edycję

Za nami 4 edycja Południe Liga JudoCup. 8 marca w  hali BKS Stal w Bielsku-Białej rywalizowało prawie 300 zawodników z 22 klubów. Wyniki rywalizacji w poszczególnych kategoriach dostępne są tutaj.

Zapraszamy równiez do obejrzenia obszernej galerii zdjęć, którą zobaczyć można tutaj.

Już niebawem na naszej stronie opublikujemy klasyfikacje zawodników po 4 edycjach Południe Liga JudoCup.

A już 5 kwietnia kolejna, 5 edycja naszych zawodów. Zapisywać się będzie mozna już od 12 marca za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego w menu głównym naszej strony.

Liga wraca!!!

Po kilkumiesięcznej przerwie powraca Południe Liga JudoCup. Już 8 marca w hali BKS Stal w Bielsku-Białej młodzi judocy rywalizowali będą w czwartych zawodach cyklu. Rejestracji zawodników można dokonywać online korzystając z formularza dostępnego tutaj, zaś informacje na temat zasad walk oraz podział na kategorie wiekowe i wagowe znaleźć można w komunikacie organizacyjnym.

Do zobaczenia w Bielsku-Białej.

 

Podsumowanie II edycji Południe Liga Judo

Ponad 300 zawodników z 25 klubów walczyło na tatami w Bielsku-Białej podczas II edycji operacji POŁUDNIE- Liga Judo.
Drużynowo zwyciężył PTS Janosik przed AZS AWF Katowice i  Akademia Sparta.
Teraz my, teraz JUDO i promocja naszej wspaniałej olimpijskiej dyscypliny. To na hali BKS w Bielsku-Białej wykuwa się stal i szlifują charaktery.
Wierzymy że nasz projekt przyczyni się jeszcze większej popularności JUDO.

Zapraszamy na kolejna edycję , która odbędzie się już 1 grudnia 2019.

PTS Janosik rozpoczyna nowy projekt mający na celu popularyzacje judo

Zawody i trening judo zwiększa u najmłodszych pewność siebie, koncentrację, opanowanie oraz systematyczność działań prowadzących do pożądanego efektu. W prostej linii przekłada się to na naturalne kształtowanie wielu pozytywnych nawyków, lepsze oceny oraz wyższą frekwencję w szkole czy budowanie trwałych, opartych na współpracy więzi społecznych. Judo jest sportem kontaktowym, istnieje tu potencjalna możliwość urazu. Czytaj dalej „PTS Janosik rozpoczyna nowy projekt mający na celu popularyzacje judo”