POŁUDNIE – LIGA JUDO EDYCJA 2, 03.11.2019

Udział wzięło: 309 zawodników z 25 klubów
Pobierz wyniki turnieju.

Klasyfikacja klubowa:

Miejsce Klub Złoto Srebro Brąz Ilość zawodników
1 PTS Janosik 14 7 12 62
2 KS AZS AWF Katowice 5 6 3 18
3 KS Akademia Sparta 5 4 7 22
4 UKS Ippon Tychy 5 3 4 18
5 KS Budowlani S.C. 4 2 4 23
6 KS Cieszyn 3 2 6 18
7 KS Kejza Team 3 2 3 16
8 UKS 2 Rydułtowy 2 3 2 11
9 GKS Czarni Bytom 2 1 5 12
10 UKS Karkosz Team 2 1 2 12
11 JUDO Český Těšín 2 1 1 4
12 UKS Judo Mysłowice 1 6 2 13
13 KS Gwardia BB 1 4 1 19
14 KS Gwardia Tychy 1 3 5 12
15 UKS Judo Świętoch. 1 0 0 1
16 KSJ Hejnał KĘTY 0 1 6 15
17 ZKJ YAMABUSHI 0 1 3 10
18 Judo Mladosť Žilina 0 1 0 1
19 UKJ CENTRUM 0 1 0 2
20 Stow. Judo Panthers 0 0 1 10
21 Stow.Sport.Dąb 0 0 1 1
22 UKS Katana 0 0 1 1
23 UKS SUSZEC 0 0 1 5
24 Judo San KNM 0 0 0 2
25 TS Gwardia Opole 0 0 0 1

 

Klasyfikacja indywidualna:

MU7-A-2
1. NATALIA KARPOLOWICZ UKS Judo Świętoch.
2. Oliwia SACZKA KS Gwardia BB
MU7-B-6
1. OLIWIER PYKA PTS Janosik
2. LUDWIK LIGĘSKA PTS Janosik
3. Justyna GONIWIECHA KS Cieszyn
3. FRANCISZEK KOWALSKI PTS Janosik
MU7-C-7
1. IGOR STALKA PTS Janosik
2. SZYMON GWOREK PTS Janosik
3. JAKUB RUSIN PTS Janosik
3. Lidia WĄTOREK KS Akademia Sparta
MU7-D-7
1. TYMOTEUSZ MROWIEC PTS Janosik
2. Jędrzej HERMAN UKS Judo Mysłowice
3. MICHAŁ JĘDRZEJCZYK PTS Janosik
3. Michał SZADORSKI KS Akademia Sparta
MU9+37-2
1. Martin PACWA UKS Karkosz Team
2. Mikołaj MUCHA KS Gwardia BB
MU9-19-3
1. Gabriel KARKOSZ UKS Karkosz Team
2. Igor ENGELMAN UKS Karkosz Team
3. Paweł SZCZYPKA KS Akademia Sparta
MU9-21-5
1. Nikodem STOSZEK KS Cieszyn
2. Oliwier SZAJTER KS Cieszyn
3. Maciej CIEŚLAR KS Cieszyn
MU9-23-12
1. MIŁOSZ JAKIELASZEK PTS Janosik
2. EMILIA BIAŁEK PTS Janosik
3. Otylia KWAŚNIEWSKA KS Kejza Team
3. CHRISTIAN FRATER JUDO Český Těšín
MU9-25-9
1. Dawid LUKANEK KS Kejza Team
2. Maria KŁOBUCH KS Akademia Sparta
3. Jakub WOLF KSJ Hejnał KĘTY
3. Paweł SKUPIEŃ ZKJ YAMABUSHI
MU9-27-12
1. JAKUB OBRACAJ PTS Janosik
2. Kajetan KURDUN KS Akademia Sparta
3. KRZYSZTOF WAJDA PTS Janosik
3. Bartłomiej SYPNIEWSKI KS Kejza Team
MU9-29-11
1. Adam WALCZUK KS Akademia Sparta
2. Alan ZAREMSKI KS Akademia Sparta
3. ADAM ROSÓŁ KS Budowlani S.C.
3. Aleksander ŻURAWSKI UKS Ippon Tychy
MU9-30-10
1. Igor LIPOWCZAN KS Cieszyn
2. Zofia JAROSIŃSKA UKS Ippon Tychy
3. Leon SURMA KSJ Hejnał KĘTY
3. KACPER KLUŹ PTS Janosik
MU9-33-10
1. TEREZA KAVALÍKOVÁ JUDO Český Těšín
2. JAN ZARĘBSKI PTS Janosik
3. MICHAŁ KROPKA PTS Janosik
3. Wojciech STYCZEŃ UKS Judo Mysłowice
MU9-37-7
1. Adam PAWLIK KS Kejza Team
2. Fabian HARAZIM KS Cieszyn
3. Szymon SIEREK KSJ Hejnał KĘTY
3. SEBASTIAN MUŁENKO PTS Janosik
KU11-27-4
1. MAŁGORZATA WEKSEJ PTS Janosik
2. Maja BARAŃSKA UKS Judo Mysłowice
3. Hanna KOLONDRA KS Akademia Sparta
KU11-30-8
1. JULIA SUCHANIAK KS Budowlani S.C.
2. Maja KOMANDER GKS Czarni Bytom
3. Magdalena PICHNIARCZYK KS Gwardia Tychy
3. Zofia GAJDEK KS Cieszyn
KU11-33-13
1. JAGODA CIUPEK UKS 2 Rydułtowy
2. Dominika WĄTROBA KS AZS AWF Katowice
3. Maja WARCHOŁ KS Gwardia Tychy
3. Helena WĄTOREK KS Akademia Sparta
KU11-36-1
1. Kornelia PIPREK KS Cieszyn
KU11-39-9
1. Sandra MOKRY UKS Ippon Tychy
2. Lena PASZEK KS Gwardia BB
3. Vanessa DRATWIŃSKA KS AZS AWF Katowice
3. Magdalena KRAJEWSKA UKS SUSZEC