POŁUDNIE – LIGA JUDO EDYCJA 1, 12.10.2019

Udział wzięło: 220 zawodników z 18 klubów
Pobierz wyniki turnieju.

Klasyfikacja klubowa:

Miejsce Klub Złoto Srebro Brąz Ilość zawodników
1 PTS Janosik 20 8 12 57
2 UKS Ippon Tychy 5 2 9 18
3 KS Cieszyn 5 2 3 20
4 UKS Dwójka Rydułtowy 5 1 3 10
5 KS Kejza Team 3 3 1 10
6 KS Akademia Sparta 2 6 4 14
7 CZARNI BYTOM 2 3 1 9
8 KS Gwardia Tychy 1 4 5 13
9 KSJ Hejnał 1 2 1 10
10 UKS Grizzly 1 1 2 6
11 SS Dąb Dębowiec 1 0 0 1
12 UKS Judo Mysłowice 0 6 0 10
13 KS Gwardia BB 0 3 6 18
14 UKS Suszec 0 1 1 6
15 ZKJ Yamabushi 0 0 3 8
16 UKJ CENTRUM 0 0 1 1
17 UKS Judo AHINSA 0 0 1 1
18 TS Gwardia Opole 0 0 0 1

Klasyfikacja indywidualna:

MU7+24
1. JEREMIASZ BĄK PTS Janosik
MU7-17
1. LUDWIK LIGĘSKA PTS Janosik
2. Borys LOREK KS Akademia Sparta
3. RADOSŁAW OBRACAJ PTS Janosik
MU7-20
1. IGOR STALKA PTS Janosik
2. OLIWIER PYKA PTS Janosik
3. Oliwier SZALBOT KS Gwardia BB
MU7-21
1. KACPER WANDZEL PTS Janosik
2. MAKSYMILIAN LAJSKI PTS Janosik
3. Michał SZADORSKI KS Akademia Sparta
MU7-24
1. TYMOTEUSZ MROWIEC PTS Janosik
2. Jędrzej HERMAN UKS Judo Mysłowice
3. MICHAŁ JĘDRZEJCZYK PTS Janosik
MU9-21
1. NIKODEM STOSZEK KS Cieszyn
2. Dawid HALTOF KS Akademia Sparta
3. Maciej CIEŚLAR KS Cieszyn
MU9-23
1. Miłosz JAKIELASZEK PTS Janosik
2. EMILIA BIAŁEK PTS Janosik
3. MARCIN URBAN PTS Janosik
3. Karol SYJUT UKS Ippon Tychy
MU9-25
1. Kajetan KURDUN KS Akademia Sparta
2. Marcel SITO KS Akademia Sparta
3. Antoni GĄSIENICA ZKJ Yamabushi
3. Paweł SKUPIEŃ ZKJ Yamabushi
MU9-27
1. KRZYSZTOF WAJDA PTS Janosik
2. Bartłomiej SYPNIEWSKI KS Kejza Team
3. JAKUB OBRACAJ PTS Janosik
3. Adam WALCZUK KS Akademia Sparta
MU9-30
1. Igor LIPOWCZAN KS Cieszyn
2. Alan ZAREMSKI KS Akademia Sparta
3. Zofia JAROSIŃSKA UKS Ippon Tychy
3. Aleksander ŻURAWSKI UKS Ippon Tychy
MU9-33
1. JAN ZARĘBSKI PTS Janosik
2. Wojciech STYCZEŃ UKS Judo Mysłowice
3. MICHAŁ PAWLUS PTS Janosik
MU9+33
1. Adam PAWLIK KS Kejza Team
2. KAMIL GOMOLA PTS Janosik
3. Fabian HARAZIM KS Cieszyn
WU11-27
1. MAŁGORZATA WEKSEJ PTS Janosik
2. NIKOLA MOŚ PTS Janosik
WU11-30
1. JAGODA CIUPEK UKS Dwójka Rydułtowy
2. Jadwiga HERMAN UKS Judo Mysłowice
3. Maja FABIJAŃSKA KS Gwardia BB
3. Zofia GAJDEK KS Cieszyn
WU11-33
1. MAJA KOMANDER CZARNI BYTOM
2. Maja WARCHOŁ KS Gwardia Tychy
3. Helene WĄTOREK KS Akademia Sparta
3. MARTYNA LIPKA UKS Dwójka Rydułtowy
WU11-36
1. Kornelia PIPREK KS Cieszyn
2. Marta PIECHOTA UKS Grizzly
3. Natalia SZPADERSKA UKS Suszec
WU11-39
1. Sandra MOKRY UKS Ippon Tychy
2. Magdalena KRAJEWSKA UKS Suszec
3. Lena PASZEK KS Gwardia BB
3. Lena ŻUBER KS Gwardia Tychy
WU11-42
1. Hanna KWAŚNIEWSKA KS Kejza Team
2. Daria BANASIEWICZ KS Kejza Team
3. Zuzia MOTYL UKS Ippon Tychy
WU11-45
1. ZUZANNA KLUŹ PTS Janosik
2. Natalia RUSIN UKS Judo Mysłowice
3. Klaudia GAWRON KS Gwardia BB
MU11-27
1. Adam MICHALIK KS Gwardia Tychy
2. Miłosz KOWALSKI KS Kejza Team
3. FRANCISZEK MAŚLANA PTS Janosik
3. MIKOŁAJ KAMIŃSKI PTS Janosik
MU11-30
1. Kevin MICHALSKI KS Cieszyn
2. LEON LIGĘSKA PTS Janosik
3. PATRYK MAZUR PTS Janosik
3. Marcel TRZECIAK ZKJ Yamabushi
MU11-33
1. WOJCIECH DRĄG PTS Janosik
2. MICHAŁ MAŁOTA CZARNI BYTOM
3. Bartłomiej KROKOSZ KS Gwardia Tychy
3. KRZYSZTOF PAWLUS PTS Janosik
MU11-36
1. WOJCIECH SKORUPSKI PTS Janosik
2. Filip CYGAN UKS Judo Mysłowice
3. Alan LOREK KS Akademia Sparta
3. Maciej CHROSTEK KS Gwardia Tychy
MU11-39
1. KRZYSZTOF SMALA PTS Janosik
2. KAROL SWAKOŃ KSJ Hejnał
3. FRANCISZEK CYPCER PTS Janosik
3. Fabian SPRINGER KS Gwardia Tychy
MU11-42
1. Jan WACHMETA SS Dąb Dębowiec
2. Tymoteusz KOKOT KS Gwardia Tychy
3. Stanisław PINTAL KS Gwardia BB
MU11-45
1. MIKOŁAJ SIEROŃ PTS Janosik
2. Bartosz KOHUT KS Cieszyn
3. Dawid DEMBINSKI UKS Judo AHINSA
MU11-48
1. Tyberiusz GRELA UKS Ippon Tychy
2. NIKODEM DZIERŻĘGA UKS Dwójka Rydułtowy
MU11+48
1. Konrad GOLIŃSKI UKS Ippon Tychy
2. Karol CIEŚLAR KS Akademia Sparta
3. Maciej GRABIŃSKI KS Gwardia Tychy
WU13-31
1. Marta SIMON UKS Ippon Tychy
2. ANNA BOROWICZ CZARNI BYTOM
3. EMILIA PILAREK UKS Dwójka Rydułtowy
WU13-37
1. JULIA DUDA CZARNI BYTOM
2. Nadia SROKA UKS Ippon Tychy
3. Lena ZIEMBLA UKJ CENTRUM
WU13-40
1. MARIKA MOŚ PTS Janosik
2. Alicja ZGLICZYŃSKA KS Cieszyn
3. Maja KURBIEL UKS Ippon Tychy
WU13-43
1. ALICJA OBARSKA UKS Dwójka Rydułtowy
WU13-46
1. PAULINA STEFANIAK PTS Janosik
2. Nikola JAROSIŃSKA UKS Ippon Tychy
3. Agnieszka SROKA UKS Grizzly
WU13-49
1. ZUZANNA GREINER UKS Dwójka Rydułtowy
2. OLIWIA GLAJC PTS Janosik
WU13+55
1. Kinga CICHOŃ UKS Ippon Tychy
MU13-30
1. DOMINIK FORKASIEWICZ UKS Dwójka Rydułtowy
2. Julian MROWIEC KSJ Hejnał
3. Paweł DUDNICZEK UKS Grizzly
MU13-33
1. MIKOŁAJ PRYSZCZ PTS Janosik
2. Jędrzej KURDUN KS Akademia Sparta
3. Dawid CZERWIŃSKI UKS Ippon Tychy
3. Franciszek KURBIEL UKS Ippon Tychy
MU13-36
1. JAKUB KOŁOCZEK PTS Janosik
2. Jason KARIMOV KS Gwardia BB
3. JAKUB GARBIEŃ PTS Janosik
3. Paweł NIKIEL KS Gwardia BB
MU13-39
1. JAKUB KUROWSKI PTS Janosik
2. Julian WRÓBEL KS Gwardia Tychy
3. ALEKSANDER ALEKSANDROWICZ CZARNI BYTOM
3. Mateusz KOWALSKI KS Kejza Team
MU13-42
1. ALEKSANDER ZBYTNIEWSKI PTS Janosik
2. KAMIL ALEKSANDROWICZ CZARNI BYTOM
3. SZYMON TUBEK PTS Janosik
3. KACPER PYTLIK UKS Dwójka Rydułtowy
MU13-45
1. Jakub SMOL UKS Grizzly
2. Oskar STASZEK KS Gwardia BB
MU13-48
1. Mikołaj MATCZAK KS Kejza Team
2. Artur LIPIŃSKI KS Gwardia BB
3. Adam KRZYŻOWSKI UKS Ippon Tychy
MU13-51
1. Szymon STANIEK KS Akademia Sparta
MU13-54
1. Adam NOMINANIUK KS Cieszyn
2. Krzysztof ŁABECKI UKS Judo Mysłowice
MU13-57
1. Jakub NYCZ KSJ Hejnał
2. Oskar BŁASZCZYK KS Gwardia Tychy
3. Daniel BEDNARZ UKS Ippon Tychy
MU13+60
1. ARTUR GREINER UKS Dwójka Rydułtowy
2. PAWEŁ BIJAK PTS Janosik
3. Konrad STAŃCZAK KSJ Hejnał